Radek Mazal

moderátor
Lokalita

Radka můžete pravidelně vídat na obrazovkách TV Nova, kde působí jako moderátor Sportovních novin. Na stanici Nova Sport 1 je tváří a moderátorem pořadu Czech Rally. Působí také jako komentátor sportovních přímých přenosů např. NHL a moderátor sportovních studii např. MotoGP, Wimbledon.

Radkovi je 29 let, je vystudovaný inženýr oboru ekonomie a mediální management. Dlouhodobě žil, studoval nebo pracoval v zahraničí – Finsko, USA, Kanada, Indonésie. Dokáže profesionálně moderovat v češtině i angličtině.

Je to spolehlivý, reprezentativní a samostatný profesionál, který umí vystupovat ve společnosti. Zdobí ho zejména obecný přehled, improvizační schopnosti a mnoholeté zkušenosti z živého vysílání a moderování společenských akcí pro významné české i zahraniční společnosti.

Díky pozitivnímu přístupu k práci umí být přidanou hodnotou vaší firemní, kulturní akce, popř. firemní prezentace, voiceoveru.

Po celé České republice vystupuje jako motivační řečník v divadlech, školách a kulturních domech. Jeho živá talk show je založená na zkušenostech ze života a studia v zahraničí.

Poptávka

Akce
Horonáře moderátorů se velmi liší, uveďte, prosím, orientační rozpočet.
Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Jméno společnosti, školy nebo jiné organizace poptávající služby moderátora.

Fotogalerie

Czech