Nikolas Kara

bavič | herec | moderátor | kouzelník
Jazyky

 Již na základní škole se začal zajímat o kouzla, když v šesti letech zhlédl v televizi v pořadu Zlatá mříž vystoupení Pavla Kožíška. V knihovně si hned půjčil knihu o kouzlech, shodou okolností byla napsaná právě Kožíškem. Byl to tedy on, kdo Nikolase Karu inspiroval a později i osobně učil na různých táborech pro děti a workshopech. Od 17 let Nikolas pravidelně vystupuje, věnuje se hlavně mikromagii, která je jeho dominantou. Moderuje různé kulturní a společenské akce do kterých zajímavým a osobitým způsobem zapojuje různá zábavná kouzla. Nikolas také spolupracuje s různými umělci českého showbyznysu a měl možnost okouzlit více než 1000 diváků po celé republice. Společně se zpěvákem Jakubem Kubínem byl v roce 2018 hostem zájezdové talkshow – Vesele i vážně s Honzou Musilem. V roce 2022 byl hostem rádia Blaník v pořadu ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY a také byl několikrát hostem Českého rozhlasu. V říjnu 2022 se stal kmotrem knihy cukráře Josefa Maršálka společně s Lucií Bílou, Zdeňkem Troškou, Terezou Bebarovou a Andreou Černou a je jedním z kmotrů knihy.

Nikolas Kara je často velmi žádán jako moderátor různých společenských akcí. Pro svůj jedinečný humor a originalitu se s ním nebudete nudit a Vaše akce dopadne na jedničku !. Nikolas je také kouzelník a může do moderování zapojit různá zábavná a zajímavá kouzla a zapojit také diváky, nuda s ním rozhodně nehrozí máte originálního moderátora 2v1, který navíc vykouzlí úsměv na tváři ! 

Dále nabízí:

EXKLUZIVNÍ MIKROMAGIE - Nikolas kouzlí přímo s diváky v jejich těsné blízkosti a diváci tak mají větší prožitek z kouzel. (kouzla s kartami, mincemi, bankovkami a další) Nikolas předvádí kouzla, která nepředvádí žádný jiný kouzelník a Vy nebudete věřit vlastním očím !

JEVIŠTNÍ VYSTOUPENÍ - Nikolas předvádí zábavná kouzla na pódiu a diváky do nich aktivně zapojuje... Na začátku si s Vámi zahraje Skořápky, ale se třemi velkými kartami a diváci přece neuhlídají, poté si s Vámi zahraje hru s bankovkou a rohlíky nebo nějaké dámě ,,ukradne" podprsenku :-).

Kouzelník na svatbu - Nikolas se představí 20ti minutovým vystoupením všem svatebčanům a když se jsou novomanželé fotit Nikolas dělá svou EXKLUZIVNÍ MIKROMAGII.

AKCE NA KLÍČ A KOUZLA S REKLAMNÍMI PŘEDMĚTY -  Nikolas Vám udělá kouzla a show přímo na míru, kdy bude kouzlit s Vašími výrobky a reklamními předměty.

Moderování s kouzly, Jízda autem na slepo, plesy a další akce :-).

Něco málo z referencí:

Krajský Úřad Moravskoslezkého kraje, Ostrava Mariánské Hory a Hulváky, Joma Kemp, Generali Český Těšín, CHerry tour, Albrechtova střední škola Český Těšín, MK Havířov, Hrádek nad Nisou, Český rozhlas Hradec Králové, Deník, Český rozhlas Ostrava, Televize POLAR, Rádio Blaník, Česká televize, Český rozhlas Vysočina, Městská knihovna Havířov, TJ Unie Hlubina, Domov seniorů Velké Meziříčí, Obec Vír, Medela OPS, Domov seniorů Komárov, DS Prostějov, Bistro Lokálka Český Těšín, MUSS Klášterec nad Ohří, Uniqua, Zámek Fryštát, Zájezd Honzy Musila, TJ Baník Albrechtice,  Zachraňme Karvinské nádraží, Spolek Tulipán, TJ Unie Hlubina, Divadlo kouzel Pavla Kožíška, Zš Albrechtice, Stonava, Zámeček Petrovice u Karviné, Slivkafé Karviná, Restaurace U SESTER, Muzeum kouzel Pardubice, Soběšovice, a další....

Poptávka

Akce
Horonáře moderátorů se velmi liší, uveďte, prosím, orientační rozpočet.
Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Jméno společnosti, školy nebo jiné organizace poptávající služby moderátora.
Video
Czech