Nikolas Kara

bavič | herec | Moderátor | kouzelník
Jazyky
Lokalita

Nikolas se o kouzla začal zajímat již v dětství, jeho mentorem a učitelem se stal patrně neznámější a velmi populární kouzelník Pavel Kožíšek. Nikolas měl možnost  okouzlit více jak 1000 diváků, kouzlil n pro velké firmy (GENERALI, CHERRY TOUR, MORAVSKOSLEZKÝ KRAJ) osobnosti (Zdeněk Troška, Honza Musil, Lucie Bílá, Vláďa Hron) i média (TV POLAR, Deník, ČRO Ostrava, Rádio Blaník,  a další...) a je velmi oblíben mezi pořadateli. Byl hostem zájezdové talkshov Honzy Musila a také vystupoval na křtu knihy Josefa Maršálka společně s kmotry Lucií Bílou, Zdeňkem Troškou, Andreou Černou a Terezou Bebarovou . Nikolas vystupuje všude na území ČR a SK. 

Nikolas Kara je často velmi žádán jako moderátor různých společenských akcí. Pro svůj jedinečný humor a originalitu se s ním nebudete nudit a Vaše akce dopadne na jedničku !. Nikolas je také kouzelník a může do moderování zapojit různá zábavná a zajímavá kouzla a zapojit také diváky, nuda s ním rozhodně nehrozí máte originálního moderátora 2v1, který navíc vykouzlí úsměv na tváři ! 

Dále nabízí:

EXKLUZIVNÍ MIKROMAGIE - Nikolas kouzlí přímo s diváky v jejich těsné blízkosti a diváci tak mají větší prožitek z kouzel. (kouzla s kartami, mincemi, bankovkami a další) Nikolas předvádí kouzla, která nepředvádí žádný jiný kouzelník a Vy nebudete věřit vlastním očím !

JEVIŠTNÍ VYSTOUPENÍ - Nikolas předvádí zábavná kouzla na pódiu a diváky do nich aktivně zapojuje... Na začátku si s Vámi zahraje Skořápky, ale se třemi velkými kartami a diváci přece neuhlídají, poté si s Vámi zahraje hru s bankovkou a rohlíky nebo nějaké dámě ,,ukradne" podprsenku :-).

Kouzelník na svatbu - Nikolas se představí 20ti minutovým vystoupením všem svatebčanům a když se jsou novomanželé fotit Nikolas dělá svou EXKLUZIVNÍ MIKROMAGII.

AKCE NA KLÍČ A KOUZLA S REKLAMNÍMI PŘEDMĚTY -  Nikolas Vám udělá kouzla a show přímo na míru, kdy bude kouzlit s Vašími výrobky a reklamními předměty.

Moderování s kouzly, Jízda autem na slepo, plesy a další akce :-).

Něco málo z referencí:

Krajský Úřad Moravskoslezkého kraje, Ostrava Mariánské Hory a Hulváky, Joma Kemp, Generali Český Těšín, CHerry tour, Albrechtova střední škola Český Těšín, MK Havířov, Hrádek nad Nisou, Český rozhlas Hradec Králové, Deník, Český rozhlas Ostrava, Televize POLAR, Rádio Blaník, Česká televize, Český rozhlas Vysočina, Městská knihovna Havířov, TJ Unie Hlubina, Domov seniorů Velké Meziříčí, Obec Vír, Medela OPS, Domov seniorů Komárov, DS Prostějov, Bistro Lokálka Český Těšín, MUSS Klášterec nad Ohří, Uniqua, Zámek Fryštát, Zájezd Honzy Musila, TJ Baník Albrechtice,  Zachraňme Karvinské nádraží, Spolek Tulipán, TJ Unie Hlubina, Divadlo kouzel Pavla Kožíška, Zš Albrechtice, Stonava, Zámeček Petrovice u Karviné, Slivkafé Karviná, Restaurace U SESTER, Muzeum kouzel Pardubice, Soběšovice, a další....

Poptávka

Akce
Horonáře moderátorů se velmi liší, uveďte, prosím, orientační rozpočet.
Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Jméno společnosti, školy nebo jiné organizace poptávající služby moderátora.
Video
Czech