Marc Bonny

moderátor | model
Lokalita

Kdo je Marc Bonny? Bilingual event and TV host, česky by jsme možná řekli moderátor. To a ještě více je Marc Bonny.

 

Ke své profesi jsem se dostal roku 2018, kdy jsem prošel přes video audition s následným trainigem u společnosti Celebrity Cruises, se sídlem v Miami, FL. To pro mě znamelo působení v pozici moderátora na palubě jejich výletních lodí Celebrity Silhouette a Celebrity Infinity. Enterteinment na  těchto lodích je takřka nekončící. Od živé hudby v barech, přes taneční lekce a párty, až po velké produkční shows, které by se neztratily ani na newyorské Brodwayi.

 

Měl jsem možnost spolupracovat se špičkami zábavního průmyslu. Mezi takové patří například Marcus Terell (finalista soutěže America's Got Talent), Sue Denning (britská zpěvačka a cruise directorka), Jon Courtney (účastník Britain's Got Talent) a další jména ze světa showbusinessu, která jsou známá například v Las Vegas jako Laura WrightAlison Ward, nebo Savannah Smith., jež jsem uváděl před takřka tisícovým publikem.

 

Za zmínění ale stojí i moje práce v menších prostorech s komornější atmosférou, kterou masivní divadelní scéna neoplývá. Typ zábavy, který jsem moderoval nečastěji a nejraději! A tím jsou hry. Nejrůznější imitace těch nejslavnějších televizních pořadů jako je "Family Feud" u nás známý jako "5 proti 5" s Petrem Novotným,  "Deal or No Deal" hazardní hra, ve které všichni diváci mohou reálně vyhrát až $1000! Nebo lodní klasiku, Bingo, při kterém nervy soutěžících pracují na plné obrátky. Součástí mé práce bylo především bavit hosty a přinést spoutu energie do tanečních párty, vést taneční lekci během slunného rána nebo zpívat s hosty karaoke. Zkrátka přispět k udržení dobré nálady. 

 

Další úlohou kterou jsem úspěšně plnil, bylo informování našich hostů, spolu s kolegy z oddělení entertainmentu, o denním programu pomocí speciálního TV kanálu. Ten přinášel podrobné informace o dění na palubě přímo do pokojů. 

 

Během těchto let jsem se zamiloval do světel reflektorů a osvojil si vystupavání jak před živým publikem, tak před kamerou. Díky práci především s americkou a britskou klientelou jsem převzal své stage jméno Marc Bonny. Ať už se mě rozhodnete oslovit mým anglickým pseudonymem nebo zkrátka hezky česky "Marek", velmi rád se zapojím do moderování Vaší události, TV či online pořadu. 

Poptávka

Akce
Horonáře moderátorů se velmi liší, uveďte, prosím, orientační rozpočet.
Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Jméno společnosti, školy nebo jiné organizace poptávající služby moderátora.
Czech