Lukáš Pavlásek

bavič | herec | moderátor | textař
Jazyky
Lokalita

- český komik, herec, textař, spisovatel a moderátor

V roce 2005 debutoval v pořadu „Na stojáka“ televize  HBO. Je nejvýraznějším českým představitele stand-up comedy. Do konce roku 2021 natočil kolem sto padesáti výstupů a scének, ve kterých byl k vidění v různých druzích, stylu a polohách humoru.

Ztvárnil nezapomenutelnou postavu „tydýta“ v televizní reklamě společnosti T –Mobile.

V roce 2015 se Lukáš zapsal do srdcí diváků svým vystoupením v taneční show StarDance,  kde skončil na třetím místě

Lukáš Pavlásek je též autorem mnoha knih, jak pro dospělé tak i pro děti  - „Jestli počkáš trochu dýl tak sem přijde krokodýl“ , „Prvotřídní blázni maj potíže s kázní“, „Z deníku ajťáka“, „Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci“, !Ajťák vrací úder“, „Racek a moře“, „Soutěž jedlíků“, „Neuvěřitelné šílené příběhy“ a „Rok ajťáka“.  Dále píše také různé články, sloupky a fejetony. Je též autorem řady písňových textů (např. pro Lenku Novou, Davida Kollera , kapelu Alkehol, České srdce ) .

Na stanici  TV Prima uváděl v roce 2020 svůj vlastní zábavný pořad „Na Pavláska“,v  současné době pravidelně vystupuje v televizním pořadu „Comedy club“.

Diváci měli možnost Lukáše vidět jako herce i v mnoha filmech a televizních pořadech např. ve filmu „Občanský průkaz“, „Padesátka“, „Špindl“ , „Na stojáka v kině“, „Zakleté pírko“, „Mstitel“.

Lukáš Pavlásek je i tvůrcem celovečerních divadelních zábavných představení ve , kterých vystupuje po celé české republice. V současné době se jedná o celovečerní zábavnou show  „Kdo nepláče není Čech“ a celovečerní pořad „Planeta slepic“.

Pravidelně vystupuje na nejrůznějších společenských, sportovních a kulturních akcích , které často i moderuje.

Poptávka

Akce
Horonáře moderátorů se velmi liší, uveďte, prosím, orientační rozpočet.
Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Jméno společnosti, školy nebo jiné organizace poptávající služby moderátora.

Fotogalerie

Czech