Lejla Abbasová

moderátor
Jazyky
Lokalita

Lejla Abbasová začínala v 18 letech v televizi Galaxie, kde moderovala jedinou českou mutaci MTV. Poté krátce působila na TV3, kde točila reportáže z klubů. Následně pracovala 6 let jako moderátorka, dramaturgyně a autorka scénářů v televizi Óčko. Uváděla „noční show” reality show „Big Brother“ televize Nova. Rok a půl moderovala v České televizi pořad Sama doma. Na TV Barrandov a TV Pětka uváděla lifestylový poradenský magazín Maminka. Mimo to již několik let uvádí společenské večírky, sportovní akce, konference a programy pro děti. Moderuje v českém a anglickém jazyce. 

Ve svých 21 letech se stala tiskovou mluvčí Ligy etnických menšin, přes které se seznámila s projektem adopce dětí na dálku. Zhruba 5 let pracovala jako koordinátorka tohoto projektu pro Keňu, díky programu v Keni i půl roku žila.

V roce 2006 založila nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela. Fond se zaměřuje na podporu vzdělávání a komunitních projektů v Keni. 

Za svou humanitární činnost obdržela Lejla Abbasová v roce 2009 bronzovou medaili Ministerstva zahraničních věcí.

V letech 2009 - 2010 pracovala jako tisková mluvčí a poradkyně ministra pro lidská práva. 

Lejla je patronem prestižní Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (dofe.cz), je jednou z ambasadorů Cílů udržitelného rozvoje při OSN pro Českou republiku (bod 1 - Konec chudoby), patronem nejstarší mezinárodní ceny pro sociální inovace SozialMarie (sozialmarie.org) pro rok 2017 a dalších neziskových projektů.

Poptávka

Akce
Horonáře moderátorů se velmi liší, uveďte, prosím, orientační rozpočet.
Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Jméno společnosti, školy nebo jiné organizace poptávající služby moderátora.
Czech