Darius Kočí

herec | moderátor | zpěvák
Jazyky
Lokalita

Velmi úspěšný slovenský herec, moderátor a zpěvák.

Narodil se 16.9. 1992 v Nových Zámkoch.

Studoval na Cirkevní konzervatoři v Bratislavě, kde i maturoval. Je absolventom Štátneho konzervatória v Bratislavě.
Od malička inklinoval ke zpěvu, byl členem dětského zpěváckého sboru v Šuranoch. Během studií si zahrál hlavní roli v muzikálu Mozart (Mozart) a tento školský projekt uvedlo i Divadlo Nová scéna. Od roku 2012 je členem souboru DNS.
Účinkoval např. v muzikálech Princ a Večernice (Princ), Sláva, Hairspray (Fender, Link Larkin), Obchod na korze (Peter Čarný), IAGO (kardinál Lodovico), Pokrvní bratia (Eddie), Osmý světadíl (company), Madame de Pompadour (Dvoran), Mačky (Ram Tam Táger), v operetě Veselá vdova (tajemník Bogdanov), v komedii Sluha dvoch šéfov i v  dramatu Punk Rock (Nicolas Chatman).Momentálně účinkuje v muzikálech Voda a krev nad vodou (Lukáš), Les Miserables (Enjolras,Márius) , Cyrano z předměstí (Jan), The Bodyguard (viacrola) 

Je vítězem TV show Tvoja tvár znie povedome (r.2018) a pracuje často v dabingu. Účinkuje v původním slovenském seriálu "Nemocnica" na TV Joj

Mezi jeho záliby patří sport, dobré filmy, hudba, divadlo a rodina. Velmi rád chodí na dovolenou do hor relaxovat a rád se usmívá. Divadlo jej naplňuje a na jevišti chce vždy ze sebe dávat co nejvíc. Drží se citátu "Je lepšie sa preceniť, ako neskúsiť niečo, o čom si myslíte, že je nad vaše sily."

 

Poptávka

Akce
Horonáře moderátorů se velmi liší, uveďte, prosím, orientační rozpočet.
Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Jméno společnosti, školy nebo jiné organizace poptávající služby moderátora.

Fotogalerie

Czech