Anna Bangoura

herec | konferenciér | moderátor | zpěvačka | model
Lokalita

Kdo jsem?

Jsem herečka, moderátorka a fotomodelka. Již od roku 2011 se pohybuji na jevišti a před kamerou. Téměř žádná akce mi jako moderátorce není cizí, ať už se jedná o koncert vážné hudby, soutěž nebo diskuzi na podnětné téma. Mám ráda výzvy a slovo reprezentativní je pro mne nedílnou součástí této práce.

Moderování

Mezi události, kterých jsem byla součástí jako moderátorka patří například Pecha Kucha Night, Meat Design, benefiční závod Kolečko spojuje, Barista roku, kávový festival KAFEst, řada folklorních festivalů a mnoho dalšího.

V neposlední řadě se zabývám tvorbou a moderováním diskuzí na rozličná témata a při své práci často využívám své jazykové znalosti angličtiny, polštiny a také slovenštiny.

A co dál...?

Velká část mých zájmu prostupuje do profesní části života, a tak se z nadšeného zkoumání pohybu a seberozvoje rodí například workshopy, které vedu. A ze zaměření na ekologickou stránku života, která se, podle mne, nevylučuje se světem beauty vznikají mé vlastní kosmetické výrobky a články věnující se této oblasti.

Mimo hereckou práci v divadle a na kameře vytvářím s kolegy vlastní představení, s využitím loutek a špetkou absurdního humoru. A když hudbu a zpívat - tak funky. 

Poptávka

Akce
Horonáře moderátorů se velmi liší, uveďte, prosím, orientační rozpočet.
Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Jméno společnosti, školy nebo jiné organizace poptávající služby moderátora.
Czech