Dalibor Hřebíček

bavič | herec | Moderátor | hudebník | textař | zpěvák
Jazyky
Lokalita

Dalibor Hřebíček - vlastním jménem Petr Havelka je český divadelní a filmový herec, komik, influencer, moderátor, režisér a zpěvák populární hudby. Narodil se dne 3.2. 2001 v Praze ve znamení vodnáře. Jeho dětství zdaleka nebylo snadné. V jeho 13 letech mu zemřel jeho vlastní otec a matka již se o něj nechtěla starat, tak ho umístila do dětského domova kde celé své dětství vyrůstal.

Herecké vlohy se u něj začaly projevovat již od 6 let co si zahrál v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Poté se zaregistroval do Castingové agentury Casting Barrandov s.r.o. kde dostal nabídku na  natáčení seriálu Ulice a spousty dalších nabídek mu stále chodila.

Hudba začala Dalibora lákat již od 8 let ale jeho rodina neměla dost financí mu zařídit kurzy nebo kroužky na které by mohl chodit. Díky dětskému domovu se splnil Daliborovy sen. Začal se vzdělávat na kytaru a začal chodit do hudebního sboru Bez not.

Dalibor Hřebíček je jeden s mála mladých a úspěšných umělců který přijal a dokonce vyhrál v roce 2020 casting na nabídku od americké castingové agentury Fame Street do filmu Eternals. Tím se stal tváří pro Spojené státy americké a získal ocenění od amerického herce a režiséra Sean Ponn. Jeho výkon ocenili i americké noviny kteří i po návratu Dalibora zpět do české republiky o něm stále psaly.

Poptávka

Akce
Horonáře moderátorů se velmi liší, uveďte, prosím, orientační rozpočet.
Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Jméno společnosti, školy nebo jiné organizace poptávající služby moderátora.
Video
Czech