Den otevřených dveří Vršovického zámečku moderoval Josef Mádle

Pochvala našeho moderátora vždy potěší

V neděli 8.12.2013 proběhl Den otevřených dveří Vršovického zámečku. Můj-moderátor.cz byl prostřednictvím moderátora Josefa Mádleho při tom. Vršovický zámeček byl dříve manufakturou na výrobu hedvábí a sušení kokonů bource morušového. Zrekonstruovaná budova je státem chráněnou kulturní památkou a nyní bude sloužit jako Dům spokojeného stáří a zároveň v něm bude reprezentativní svatební síň.

Budova byla vystavěna obchodníkem Rangherim v roce 1842. Rodu Rangheriů patřil areál do roku 1882, kdy ho koupila obec Vršovice. Přestavba v roce 1900 dala továrně novorenesanční vzhled "zámečku". Bývala zde škola, později národní výbor, svatební síň i skladiště,

V rámci dne otevřených dveří byli k vidění fotografie z průběhu rekonstrukce, hrála jazzová kapela a celou akcí provázel moderátor Josef Mádle, jehož výkon si pořadatelská agentura pochvalovala. "Pan Mádle byl výborný, moderoval profesionálně, z valstní iniciativy udělal na mikrofon rozhovor s paní z Centra sociálních služeb i s panem starostou. Děkujeme za jeho doporučení." napsala nám J. Bernátová z pořadatelské agentury Czech Communication Group.